ABC Data ponownie wybrana „Dystrybutorem roku” w plebiscycie CRN

8 czerwca 2018

Jeden z najważniejszych plebiscytów w polskiej branży IT rozstrzygnięty. Magazyn CRN Polska ogłosił finalistów i laureatów XIX Plebiscytu CRN. Wśród nagrodzonych znalazła się ABC Data. Głosami resellerów i integratorów, spółka – już po raz drugi z rzędu – została wybrana „Dystrybutorem Roku 2017”. To prestiżowe wyróżnienie jest najlepszym potwierdzeniem mocnej pozycji ABC Data na polskim rynku dystrybucji.

W tegorocznej, już dziewiętnastej, odsłonie Plebiscytu CRN, o tym kto zwycięży w poszczególnych kategoriach, zdecydowało ponad pięć tysięcy głosów oddanych przez resellerów i integratorów. Finalistów i laureatów poznaliśmy podczas uroczystej Gali, która odbyła się 7 czerwca w warszawskiej restauracji Villa Foksal. W spotkaniu udział wzięli najważniejsi przedstawiciele polskiej branży IT. Gala była z jednej strony okazją do świętowania dwudziestolecia obecności magazynu CRN na polskim rynku wydawniczym, a z drugiej oczywiście do nagrodzenia zwycięzców. W kategorii „Dystrybutor Roku 2017”, już po raz drugi z rzędu, zwyciężyła ABC Data, wyprzedzając takie firmy, jak AB, Action, Incom Group, czy Tech Data. W imieniu spółki, symboliczną statuetkę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

– CRN nie jest po prostu kolejnym branżowym magazynem, a prawdziwą instytucją edukacyjną. To niewyczerpane źródło wiedzy o najnowszych trendach rynkowych, wydarzeniach i wszystkich kluczowych dla naszej branży kwestiach. Nic dziwnego, że od lat cieszy się olbrzymim zaufaniem resellerów i integratorów, lecz także producentów i dystrybutorów – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Nagrody magazynu CRN należą do najcenniejszych w polskiej branży IT. Swoimi głosami przyznają je resellerzy i integratorzy, czyli nasi Klienci. W biznesie trudno dziś o coś bardziej cennego, niż uznanie ze strony Klientów. Dlatego tytuł „Dystrybutora roku” potwierdza moim zdaniem, że przyjęty przez nas unikalny model działania, jakim jest dostarczanie dodatkowej wartości w każdym obszarze prowadzonej działalności, jest w obecnej sytuacji rynkowej optymalny – dodaje Ilona Weiss.

ABC Data to spółka, która nie tylko sprzedaje sprzęt IT, lecz przede wszystkim od lat wyznacza trendy, a także wspomaga rozwój swoich Partnerów i Klientów. Obok zespołu pracowników to właśnie oni byli, są i pozostaną najcenniejszym zasobem spółki. Tytuł „Dystrybutora Roku 2017” w Plebiscycie CRN jest już drugą w tym roku nagrodą przyznaną ABC Data głosami jej Klientów i Partnerów. W lutym spółka została wybrana „Central & Eastern Europe Consumer Tech Distributor of the Year” w plebiscycie „EMEA Channel Academy: 2018 Awards”.

Pobierz PDF