Czwarty z rzędu Złoty Bell dla ABC Data!

21 lutego 2019

Już po raz czwarty z rzędu ABC Data została wybrana „Dystrybutorem roku” w organizowanym przez MIT MEDIA Group plebiscycie Mobility Trends. Jury przyznało prestiżowe wyróżnienie, Złotego Bella, w uznaniu za wyjątkowe zasługi Grupy dla rozwoju technologii mobilnych w Polsce i regionie CEE.

20 lutego w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się uroczysta gala wieńcząca dziewiątą edycję plebiscytu, który stanowi podsumowanie minionego roku w branży nowych technologii. Najlepsi producenci, operatorzy i dystrybutorzy minionych dwunastu miesięcy otrzymali Złote Belle, nagrody na cześć wynalazcy telefonu, Alexandra Grahama Bella. Wyróżnienia w dziewiętnastu kategoriach przyznali konsumenci, głosując na urządzenia, usługi i firmy wyróżniające się jakością i innowacyjnością. W sześciu kategoriach zamkniętych laureatów wybrała z kolei starannie wyselekcjonowana kapituła konkursowa.

ABC Data już po raz czwarty z rzędu znalazła się w gronie nagrodzonych Złotym Bellem w kategorii „Dystrybutor roku”. W imieniu Spółki wyróżnienie odebrał wiceprezes zarządu, Andrzej Kuźniak.

Obszar mobile ma kluczowe znaczenie dla ABC Data. Jesteśmy najlepszym dystrybutorem Apple w Polsce, a także pierwszym i czołowym dystrybutorem produktów Xiaomi w regionie. Nasze portfolio niedawno poszerzyły smartfony innego giganta z Chin, Oppo. Mocno wspieramy rozwój branży w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – komentował Andrzej Kuźniak. Od lat wyznaczamy trendy i zamierzamy to robić jeszcze długo. Dziękujemy za okazywane nam zaufanie i symbolizujące je prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Bell – dodał wiceprezes zarządu ABC Data.

Pobierz PDF