Xiaomi Redmi 6 i 6A dostępne w Mi-home.pl, wyprzedaż błyskawiczna oczyszczacza Mi Air Purifier 2

27 lipca 2018

Nowe smartfony Xiaomi: Redmi 6 oraz Redmi 6A są już dostępne w oficjalnym internetowym sklepie Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Ponadto, w najbliższy poniedziałek na Mi-home.pl odbędzie wyprzedaż błyskawiczna, w ramach której jedno z najpopularniejszych urządzeń ekosystemowych Xiaomi – oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2 – będzie oferowane w dużo niższej cenie.

Xiaomi Redmi 6 napędzany jest ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P22. W Mi-home.pl dostępna jest obecnie wersja w kolorze szarym, z 3 GB RAM i 32 pamięci wewnętrznej (cena: 749 zł). Ekran IPS ma przekątną 5,45”, główny, podwójny aparat fotograficzny oferuje rozdzielność 12 + 5 megapikseli, z przodu umieszczono natomiast kamerę 5-megapikselową. Pojemność baterii to 3000 mAh. Telefon wyposażono również w czytnik linii papilarnych oraz slot na kartę pamięci (o pojemności do 128 GB).

Sercem Xiaomi Redmi 6A jest czterordzeniowy MediaTek Helio A22. Dziś do sprzedaży w Mi-home.pl trafiła wersja smartfona z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, w kolorze złotym i błękitnym (w cenie 549 zł). Główny aparat fotograficzny oferuje rozdzielczość 13 megapikseli, zaś przedni –  5 megapikseli.  Podobnie jak w przypadku Redmi 6, model 6A ma baterię o pojemności 3000 mAh i wyposażony został w czytnik kart microSD. Oba urządzenia pracują pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo z nakładką MIUI 9.5.

Wyprzedaż błyskawiczna oczyszczacza Mi Air Purifier 2

Poza premierami produktowymi Mi-home.pl regularnie organizuje wyprzedaże błyskawiczne, w ramach których wybrane urządzenia są przez krótki czas dostępne w dużo niższych cenach. W najbliższy poniedziałek, 30 lipca jedno z najpopularniejszych urządzeń ekosystemowych Xiaomi – oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2 – będzie można kupić za 399 zł.

Mi Air Purifier 2 to stylowe i kompaktowe urządzenie, stanowiące odpowiedź na problem smogu i ułatwiające życie alergikom. Szybko dostarcza przefiltrowane powietrze –  z wydajnością 310 m3/h. Oznacza to, że w oczyszczenie pomieszczenia o powierzchni 21 m2zajmuje zaledwie 10 minut.

Cylindryczny filtr pobiera powietrze z każdego kierunku, dzięki czemu proces oczyszczania jest skuteczniejszy niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń. Mi Air Purifier 2 wychwytuje 99,9% cząstek PM 2,5 i usuwa zanieczyszczenia większe niż 0,3 μm. Wymiana zużytego filtra jest bardzo prosta, a urządzenie samo przypomina o konieczności wymiany.

Oczyszczacz Xiaomi kontrolowany jest za pomocą aplikacji mobilnej. Telefon służy więc jako pilot do włączania, wyłączania i przełączania trybów. Aplikacja Mi Home umożliwia również monitorowanie jakości powietrza w domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca. Pozwala także na tworzenie harmonogramów pracy, przełączanie urządzenia w tryb nocny itp.

Cena Xiaomi Mi Air Purifier 2 na wyprzedaży błyskawicznej to 399 zł.  Cena poza promocją wynosi 599 zł. Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się o 30 lipca o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF