ABC Data podwójnym „IT Championem”!

14 czerwca 2018

IT Reseller, portal i magazyn IT przeznaczony dla resellerów i integratorów, wręczył branżowe nagrody – statuetki „IT Champion 2018”. „Dystrybutorem roku” została wybrana ABC Data. Z kolei „Dystrybutorem z wartością dodaną VAD” uznano spółkę S4E. Tym samym dwie najważniejsze nagrody z obszaru dystrybucji IT trafiły do Grupy Kapitałowej ABC Data.

To, bez dwóch zdań, był wieczór mistrzów. Świadczy o tym już sama nazwa wydarzenia – „Mistrzowie nowych technologii – IT Champion 2018”. We wtorkowy wieczór, 12 czerwca, w warszawskim klubie Hard Rock Cafe zebrało się grono najważniejszych przedstawicieli polskiej branży IT. Podczas uroczystej Gali branżowy magazyn i portal IT Reseller przedstawił laureatów swojego plebiscytu „IT Champion 2018”. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Grupa Kapitałowa ABC Data, do której trafiły dwie statuetki „IT Championa”. ABC Data została wybrana „Dystrybutorem Roku”. W imieniu spółki nagrodę odebrał Andrzej Kuźniak, wiceprezes zarządu ABC Data.

– Nie mam wątpliwości, że ta i inne nagrody, które regularnie otrzymujemy, są pochodną wkładu, który podczas niemal już trzydziestu lat swojej działalności ABC Data wniosła na rzecz rozwoju rynku IT oraz firm resellerskich w Polsce. Od lat wyznaczamy trendy i wspieramy współpracujące z nami Firmy. I będziemy to robić w dalszym ciągu, bo to właśnie Partnerzy i Klienci są dla nas najważniejsi– przekonuje Andrzej Kuźniak – Nasza firma doskonale zna kanał resellerski w Polsce i w krajach regionu CEE, a tworzące go firmy świetnie znają ABC Data. Klienci doskonale wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Nie ma tu znaczenia wielkość firmy, bo w ABC Data liczą się zarówno najmniejsi, jak i najwięksi. Takie podejście procentuje – dodaje wiceprezes zarządu ABC Data.

Z kolei tytuł i statuetka „IT Championa 2018” w kategorii „Dystrybutor z wartością dodaną VAD” trafiły do S4E. Spółka ta stanowi „VAD-owe ramię” ABC Data i jest jednym z wiodących polskich dystrybutorów z wartością dodaną. W imieniu spółki nagrodę odebrał członek zarządu S4E – Arkadiusz Możdżeń. Tym samym, podczas wieczoru „IT Championów” dwie najważniejsze nagrody w obszarze dystrybucji trafiły do Grupy Kapitałowej ABC Data. To najlepsze potwierdzenie pozycji Grupy w polskiej branży IT, a także zaufania i szacunku, jakimi darzą Grupę ABC Data zarówno jej klienci, jak też przedstawiciele branżowych mediów.

Pobierz PDF