Głośnik bluetooth Xiaomi w specjalnej cenie na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

12 października 2018

W najbliższy poniedziałek, 15 października, w autoryzowanym sklepie z urządzeniami Xiaomi Mi-home.pl odbędzie się kolejna wyprzedaż błyskawiczna. Głośnik Mi Bluetooth Speaker w trzech wersjach kolorystycznych będzie można kupić w specjalnej, niższej cenie.

Mi Bluetooth Speaker to stylowo zaprojektowany głośnik oferujący świetną jakość dźwięku oraz długi, 8-godzinny czas pracy na baterii. Dzięki niskiej wadze (270 g) oraz wytrzymałej, metalowej konstrukcji, jest idealnym towarzyszem podróży.

Głośnik ma wbudowany zestaw głośnomówiący, więc może być używany do prowadzenia rozmów. Wyposażono go także w wejście AUX – aby umożliwić przewodowe połączenie ze źródłem dźwięku. Jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, złotej i niebieskiej.

W ramach wyprzedaży błyskawicznej cena Mi Bluetooth Speaker zostanie obniżona ze 149 do 119 zł. Oferta specjalna będzie dostępna 15 października od godziny 10:00 do północy lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF