Mi-home.pl: specjalna oferta na produkty Xiaomi dla uczniów

20 sierpnia 2018

Z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego Mi-home.pl, oficjalny sklep z urządzeniami Xiaomi, oraz autoryzowany salon Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia przygotowały specjalną ofertę na produkty przydatne w nauce. Od 20 sierpnia do 2 września są one dostępne w niższych cenach.

Każdy uczeń, niezależnie od wieku, potrzebuje porządnego, przestronnego plecaka. Mi City Backpack od Xiaomi o pojemności 20 litrów oferuje dedykowane ochronne kieszenie na laptopa oraz tablet. Plecak wykonano z materiału wodoodpornego i nadano mu minimalistyczną miejską formę. Jest dostępny w trzech kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym oraz niebieskim. Cena promocyjna plecaka to 129 zł.

Urządzeniem niezbędnym do nauki i odrabiania lekcji jest lampka biurkowa. Mi LED Desk Lamp daje szerokie możliwości personalizacji. Użytkownik może dowolnie dobrać temperaturę oraz jasność światła, w zależności od potrzeb, lub wybrać jeden z czterech gotowych trybów (dziecięcy, komputerowy, skupienia, czytania). Lampka została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć migotanie, które powoduje zmęczenie oczu. Można sterować nią również za pomocą aplikacji mobilnej. W ofercie promocyjnej Mi LED Desk Lamp kosztuje 149 zł.

Trzecim z produktów dostępnych do 2 września w obniżonej cenie jest Mi Power Bank 2 o pojemności 10 000 mAh. To urządzenie, które uratuje przed rozładowaniem telefonu, tabletu czy akcesoriów mobilnych nie tylko w szkole, ale i w każdym innym miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Cena promocyjna powerbanka to 69 zł.

Więcej informacji na temat oferty specjalnej dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF