Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 już dostępna w Polsce, Mi Box na wyprzedaży błyskawicznej

7 września 2018

W internetowym sklepie Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia od dziś dostępny jest Xiaomi Mi Band 3. Nowa generacja popularnej opaski fitness oferuje szereg udoskonaleń – w tym m.in. większy ekran OLED, obsługujący gesty.

Mi Band 3 to doskonały towarzysz osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy chcą zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Opaska oferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie i in.

Nowy gadżet Xiaomi jest wodoodporny (5 ATM) – można w nim pływać i brać prysznic. Jest przy tym bardzo lekki (20 gramów), a bateria wystarczy na 20 dni pracy. Szczegółowe dane zgromadzone przez opaskę można przeglądać w aplikacji Mi Fit.

Cena Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł. Standardowo urządzenie dostępne jest w zestawie z opaską w kolorze czarnym, dodatkowo można zakupić opaskę niebieską oraz czerwoną.

 

Wyprzedaż błyskawiczna – przystawka smart TV Xiaomi Mi Box

Xiaomi Mi Box pozwala zmienić niemal dowolny telewizor w smart TV. Działa w oparciu o system operacyjny Android TV 6.0 i obsługuje funkcję sterowania głosem oraz Google Cast™, pozwalającą na łatwe przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Dzięki niemu każdy łatwo znajdzie swoje ulubione programy telewizyjne, stacje radiowe, gry czy aplikacje do streamingu muzyki i filmów – w prosty sposób, za pośrednictwem intuicyjnego systemu operacyjnego z ogromnym wyborem aplikacji. Wszystko to w jakości 4K z obsługą HDR.

Urządzenie będzie dostępne na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl w poniedziałek, 10 września od godziny 10:00, w cenie 259 zł. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF