Opaska Xiaomi Mi Band 2 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

21 września 2018

Już w najbliższy poniedziałek, 24 września, w Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi, opaskę fitness Mi Band 2 będzie można kupić w specjalnej cenie. Ten gadżet przyda się każdemu, kto chce monitorować stan swojego zdrowia i prowadzić aktywne życie.

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 24 września o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów. Cena Xiaomi Mi Band 2 zostanie obniżona do 79 zł.

Opaska fitness Mi Band 2 wspomaga wszelkie formy aktywności fizycznej. Dostarcza wielu przydatnych danych, mierząc m.in. tętno, czas treningu, przebyty dystans i spalone kalorie. Dodatkowo, Xiaomi Mi Band 2 analizuje jakość snu, a także przypomina, by na chwilę przerwać pracę i oderwać się od biurka.

Opaskę wykonano z materiału hipoalergicznego. Urządzenie spełnia normę IP67, wykazując odporność na kurz i wodę. Xiaomi Mi Band 2 informuje o połączeniach przychodzących i wiadomościach, na jednym ładowaniu działa do 20 dni.

 

Więcej informacji na temat wyprzedaży błyskawicznej dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF