Robot sprzątający Xiaomi już dostępny na Mi-home.pl

1 sierpnia 2018

Xiaomi Mi Robot Vacuum, automatyczny odkurzacz bijący rekordy popularności, jest już dostępny w polskiej dystrybucji. Urządzenie można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Mi-home.pl oraz w autoryzowanym salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Jego cena to 1 299 zł.

Robot Xiaomi to inteligentne urządzenie sprzątające, wyposażone w 12 czujników, dzięki którym poznaje przestrzeń wokół siebie, mapuje pomieszczenia i dba o to, by dokładnie odkurzyć całą powierzchnię oraz skutecznie omijać przeszkody. Informacje dostarczone przez sensory przetwarzane są przez 3 procesory (w tym czterordzeniowy ARM Cortex), wyznaczające optymalną trasę przejazdu. To zdecydowanie odróżnia produkt Xiaomi od konkurencyjnych urządzeń, które obierają drogę w sposób losowy, przez co potrzebują więcej czasu, aby posprzątać dane pomieszczenie.

Wydajny silnik bezszczotkowy NIDEC pracuje cicho i zapewnia wysoką moc ssania, wytwarzając podciśnienie 1800 Pa. Główna szczotka automatycznie dostosowuje swoją wysokość do podłoża, aby skutecznie odkurzać nawet nierówne powierzchnie. Boczna szczotka dostosowuje prędkość rotacji do poziomu zabrudzenia podłogi.

Urządzenie oferuje trzy tryby odkurzania: standardowy, cichy i aktywny. Bateria o pojemności 5200 mAh pozwala robotowi na 2,5 godziny nieprzerwanej pracy. Ładowanie odbywa się w stacji dokującej. Do sterowania urządzeniem Mi Robot Vacuum służy aplikacja Mi Home – umożliwia ona zdalne włączanie odkurzacza (również spoza domu), definiowanie harmonogramu sprzątania i obserwowanie postępów prac na mapie lokalu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum jest już dostępny na Mi-home.pl i w autoryzowanym salonie Mi Store w centrum handlowym Arkadia. Więcej informacji: www.facebook.com/mistore.warszawa.

Pobierz PDF